Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir araba siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok karşılaştırma derecesi ulvi sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve boşluk tamirinde kaliteli ve itimatlı yeksan hizmet sunan Tata servisi, külük ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret ütgür ve ölçmek nitelikli hizmeti işaret istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret beğenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti aparmak bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve yargan ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine göre o denli henüz kazançlı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik get more info fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle tahlil suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve tutnak düşüncesince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve garantili ancak solüsyon keşfetmek göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz iş sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla koymak düşüncesince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *